GünlerSabah 10:00 - 13:10 4 Ders SaatiÖğle 14:00 - 17:10 4 Ders Saati
Salıİçmimari, Perspektif, Mobilya, Mekan Tasarımları, Endüstriyel Ürünler
ÇarşambaGrafik, Yazı, Amblem, Obje natürmord, Animasyon
PerşembeResim, Figür, Canlı Model, İmgesel Kompozisyonlar
CumaTekstil, Portre, Büst, Rölyef, Reprüdüksiyon, Müze ve Açıkhava çalışmaları


GünlerSabah 10:00 - 13:10 4 Ders SaatiÖğle 14:00 - 17:10 4 Ders Saati
Cumartesiİçmimari, Perspektif, Mobilya, Mekan Tasarımları, Endüstriyel ÜrünlerGrafik, Yazı, Amblem, Obje natürmord, Animasyon
PazarResim, Figür, Canlı Model, İmgesel KompozisyonlarTekstil, Portre, Büst, Rölyef, Reprüdüksiyon, Müze ve Açıkhava çalışmaları

Kurslarımızda uygulanan kurs programlarımızın aylık saat ve ücret listeleri

1986'dan beri, akademik tasarım eğitimini, dershane sisteminde bütün bölümlerde branş dersleri ve branş öğretmenleriyle ders veren, tek akademik kurum olan, kurumumuzun eğitimci profesyonel kadrosu ile derecelerle kazandırdığımız öğrencilerimiz haklı gururumuzdur.

Uzun dönem eğitim programlarımız için erken kayıt avantajlarından yararlanınız.
Haftada 1 gün, ayda 16 ders saati.
Haftada 2 gün, ayda 32 ders saati.  
Haftada 4 gün ayda 64 ders saati.
Hafta içi 4 gün ayda 128 ders saati.
Hafta içi ve Hafta sonu 6 tam gün 192 ders saati.

Not : Öğretmen çocuklarına, şehit ve gazi çocuklarına %20 indirim uygulanır.
Kardeş ve arkadaş gruplarına %10 indirim yapılır.
Çizim çalışmaları çok iyi olan öğrencilere de, ekonomik durumlarına göre %10 - %20 - %30 - %40 - %50 eğitim bursu indirimleri yapılır.
Dünya’da yeteneksiz insan yoktur. Sadece iyi eğitilememiş, doğru yönlendirilememiş, insanlar vardır.
Siz siz olun, geleceğinizi oldu bittiye getirmeyiniz. 
Eğitim alacağınız kurumun, T.C. M.E.B. Bakanlığı Ruhsatını sorunuz. 
İçmimarlık, Grafik, Tekstil, Resim kursu program onayları var mı? Sorunuz?

Neden sorunuz? 
Çünkü önüne gelen kaçak kurs veya atölyeler, iç mimari, grafik, tekstil ve resim program izinleri olmadan ders vermektedirler. Bu programları bilmeden veriyoruz diye yazarak yanıltıcı reklam veriyorlar, sizde inanıyorsunuz. Örnek; İç mimarlık programını verebilmesi için T.C. Milli Eğitim Bakanlığı izin oluru olması gereklidir. Bu programı verebilecek branşta öğretmeni olması zorunludur. Öyle kafadan yazarak insanların gelecekleri ile oynayan birkaç kuruşa tenezzül edip, yanıltıcı reklam veren kurum ve kişilerden lütfen uzak durunuz. Mutlak program onaylarını sorunuz ki, bu sizin bir vatandaşlık görevinizdir.

Kontrolsüz çizgi çizgi değildir, Kontrolsüz eğitim eğitim değildir.
ÖSS Hazırlık dershanelerinde, sözel bölümde hazırlanıyor olsaydınız,
Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Sosyal dersleri ayrı ayrı branşındaki öğretmenlerden aldığınızda başarılı olursunuz. Yalnız Tarih öğretmeni bu dersleri “ben size verebilirim” demiş olsaydı, “inanır mıydınız?”
Tabiki inanmazdınız, “olmaz öyle şey” derdiniz.
Mimarlık ve Güzel Sanatlara hazırlıkta da aynen dersler böyle işlenir.
İçmimari, Grafik, Tekstil, Resim derslerini ayrı ayrı branş öğretmenlerinden alarak, sadece bizde hazırlanarak istediğiniz bölüm ve branşları kazanabilirsiniz.
İçmimari, Grafik, Tekstil ve Resim kurs programı olmayan yer ve kurumlardan, lütfen kendinizi ve çocuğunuzu sakınınız.

Sevgili veliler çocuklarınızın geleceğini oldu bittiye getirecek, eğitim formansyonu olmayan kişilerden, kaçak atölye olarak ders veren atölyelerden ve ucuz yerlere emanet ederek geleceğinizi ve umutlarınızı kaybetmeyiniz.
Gelecekte, bir gün gelecek.

En iyi iyiliği de, en kötü kötülüğü de insan kendi kendine yapar. 
Çocuklarınızın geleceği için, “iyi bir eğitim” iyi bir bölüm kazanmayı,
İyi bir eğitim, iyi bir okul kazanmayı,
Unutmayın ki iyi bir eğitim, iyi bir gelecek sağlar. 
1986’dan beri yıllara sığdıramadığımız birinciliklerle ve burslu kazandırdığımız öğrencilerimiz en büyük referansımızdır.
Sizde derecelerle kazanmak istiyorsanız,
Uzun dönem kurs programlarına katılarak kazanacaksınız ve kazandıracağız.


İster hobi, ister akademik, isterseniz sanatsal olarak resim çizmeyi ve tasarladıklarınızı 3 boyutlu çizerek renklendirerek üçüncü şahıslara duygularınızı anlatmak istiyorsanız;

Kara kalem, formların 3 boyutlu çizimlerinden, nesnelerin dokuları, orantıları, perspektifteki duruş biçimleri, kompozisyon kurgu şekillendirmeleri, artistik bakış açıları ve ışık, gölge detaylarıyla birlikte obje natürmord çalışmalarıyla çevrenizi saran bütün nesnelerin her türlü halleriyle birlikte, çizim teknikleri kurallarıyla öğretilmektedir.

Objelerin iç ve dış mekanlarda algılanmaları, perspektif çeşitleriyle çizdirilerek öğretilir, iç mekan çizimlerinde bina temel ekipmanları, eşya tefriş yerleşim bilgilendirilmesi sonucu, bilinçli mekan çizimleri öğretilir.

Bilim ve sanatta en değerli varlık insandır. İnsan ergonomik ölçüleri, orantıları, kemik ve kas sistemleriyle portre detayları, el, ayak ve giysi çeşitleri dokularıyla birlikte öğretildikten sonra canlı model çalışmaları uygulamaları yapılır.

Açık hava çalışmaları reprediksiyon ve imgesel figüratif kompozisyon çalışmaları, uygulamlalı olarak canlı veya slayt video dökümanları gösterilerek tasarlattırılarak resmettirilir.

Kara kalemde belirli bir sanat bilgisine sahip olan öğrencilerimiz, artık renk ve boya tekniklerini öğrenmeye hazır hale gelmişlerdir.

Kuruboya tekniği,suluboya kursu,guajboya dersi,maker flamaster boyama tenikleri,yağlıboya kursları

Kuru boya tekniğinde renk çemberi ve renk uygulamaları öğretildikten sonra, değişik obje ve figüratif kompozisyon uygulama çalışmaları yaptırılır.

Sulu boya tekniği, guaj tekniği, akrilik, marker, toz pastel ve karışık tekniklerde bir çok sanatsal çalışmaların uygulamaları yaptırılarak öğrencilerimizin renkli çalışma teknikleri geliştirilir.

Öğrencilerimize sanat tarihi, modern sanat, tasarım tarihi, mimarlık tarihi dersleri teorik olarak bilgilendirilirken zengin kütüphanemizdeki bilgiler slayt ve tepegöz makine sistemleriyle dia gösterileri ile öğrencilerin görsel algılamaları pekiştirilir.

Aynı zamanda 1986’dan beri güzel sanatlar eğitiminde iç mimarlık, grafik, tekstil, stilistik, modelistik, bilgisayarda grafik tasarımları, resim ve mimarlık, güzel sanatlar fakültelerine öğrenci hazırlayan ve bu okullara birinciliklerle yıllardır birçok öğrencisini kazandırmış ve şimdi o öğrencileri o okullarda birçok dalda öğretim görevliliği yapan kurumumuzun haklı gururu olan bu öğrencilerimizin çalışmalarından oluşturduğumuz arşivimizdeki çizimlerini göstererek öğrencilerimize ilham kaynağı olmaları için bu üniversitelerin sınavlarında çıkan soruları irdeleyerek sanata yaklaşımları ve onların globalleşen dünyamızda iyi birer tasarımcı olmaları için gerekli referanslar verilerek iyi birer sanatçı adayı olarak yetişmeleri için, elimizden gelen her türlü çabayı göstermeyi, ilke edinmiş bulunmaktayız.

Erart Güzel Sanatlar Eğitim Kurumlarımızda, ErART’ın yan kuruluşu olan sanatsal üretimler merkezindeki atölyelerinde bu öğrencilerimize şase hazırlanması, tuval gerilmesi, çerçeve kesimleri, çerçeve çakımları ve hazırlanan sanatsal ürünün ambalajlama makinalarında, ambalajlama işleri uygulamalalı olarak öğretilir.

Yine Galeri ZorbayArt Atölyelerinde baskı sistemleri, serigrafi, ofset, film, heykel, rölyef, strafito teknikleri öğrencilere uygulamalı olarak profesyonelce öğretilir.

Eğitimini tamamlayan tüm branşlardaki öğrencilerimize, dönem sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde yapılan sınavlarda başarılı olan öğrencilerimize, branşı ile ilgili sertifikası “Bitirme Belgesi” verilir.

Siz de, kendinize veya çocuğunuza iyi bir iyilik yapıp, sanat kurslarımıza katılarak sanatçılar kervanına katılarak güzel bir geleceğe adımınızı atınız.

Perspktif kursu,perspektiv çizim dersi,suluboya renklendirme,proje sunum dersleri uygulamalı öğretilir.

“Dünya’da yeteneksiz İnsan yoktur, Sadece iyi eğitilememiş, doğru yönlendirilememiş İnsan’lar vardır.”


GALERİ