Grafik Reklamcılık – Animasyon Kursları,Grafik tasarım kursu

Endüstrileşen çağımızda, ulusların ürettikleri ve pazarladıkları ürünlerin teknolojik kalitesi yanında pazarlanan ürünün sunuş anlatım biçimini yakalayamadıklarında, ürünün kalitesi ne kadar iyi olursa olsun pazarlanması o kadar zorlaşır.

İyi bir ürüne iyi bir etiket, iyi bir grafiksel logo veya amblem gerekir. Bunlardan sonra o ürünü muhafaza eden orijinal iyi bir ambalaj ve iyi düzenlenmiş, basılmış tanıtım broşürü gerekir.

Daha geniş çaplı perspektif açıdan düşünecek olur isek, bu ürünün tanıtılması için gazete ve dergilerde reklamları, büyük kentlerin merkezi noktalarında açık hava reklamları (billboard,afiş, tabela, ışıklı reklam… gibi ve daha ötesi TV-radyo, sinema reklamları gereklidir).         Guaj boya tekniğinde tasaımı yapılmış A harfinden uygulama çalışmaları 

Demek ki herşeyin temelinde reklam grafik yatıyor. Son yıllarda politikacıları bile yönlendiren ve onlara prestij tiplemeleri imaj yaratanlar yine reklamcılar oldu.

Siz de iyi bir kariyer ve yüksek maaşlarla geleceğinizde, iyi bir meslek sahibi olmak istiyorsanız, hemen zaman kaybetmeden kurumlarımıza müracat ederek lütfen yerinizi ayırtınız…  

Guaj boyama tekniği ile yapılmış,değişik amblem ve logo çalışmaları  

Kuruboya tekniğinde yapılmış,çocuk kitabı kapak tasarım çalışması

Yazı dersi ve grafik tasarım dersinde,kaligrafik kalemlerle yazılmış çini mürekkebi yazı uygulamaları

Animasyon çizgi film uygulama eskizleri ve 3 boyutlu harf ve rakam örnek çalışmalar


GALERİ